Zavřít

Vitríny na alkohol

Podívejte se i na další články v našem magazínu o alkoholu

I když jsme vám v jednom z předchozích článků radili Jak správně skladovat alkohol v domácnosti, tak se zajisté najdou tací kteří se svými lahvemi chtějí pochlubit. V dnešním článku si ukážeme některé pěkné vitríny na alkohol.

NAŠE RADA

Jaké jsou bezpečnostní tipy pro skladování alkoholu doma?

Chcete-li si své alkoholické nápoje bezpečně uložit doma, zvažte jejich uskladnění v uzamykatelné přihrádce na láhve nebo v domácí barové skříni na alkohol s bezpečnostními zámky. Tímto způsobem nezletilé děti a náhodní lidé nebudou mít přístup k vaší sbírce alkoholu. Ujistěte se, že je vitrína na alkohol umístěna na stinném místě, mimo přímé sluneční světlo. Lihovina nejenže ztratí svou barvu, když je vystavena UV paprskům, ale také se změní její chuť v důsledku zrychleného procesu oxidace. Skladování lihovin při pokojové teplotě zachová jejich kvalitu mnohem déle. Další věc, kterou je třeba mít na paměti, je že lahve na whisky se nejlépe skladují svisle, nikoli na bocích. Zabráníte tak prosakování korku do alkoholu, což může snížit jeho sílu a aroma.

Vitrína na alkohol Shumee

 • rozměry 115 × 82,5 × 30,5 cm (v × š × h)
 • barva: bílá
 • materiál: dřevotříska
 • dvířkové otevírání

Vitrína na alkohol Jela ONYX

 • rozměry 117 × 92 × 40 cm (v × š × h)
 • barva: antracitová
 • materiál: lamino
 • dvířkové otevírání

Vitrína na alkohol Shumee

 • rozměry 185,5 × 82,5 × 30,5 cm (v × š × h)
 • barva: bílá
 • materiál: dřevotříska
 • dvířkové otevírání

Většina z vitrín na alkohol jsou designového charakteru a dokážou zútulnit váš domov stejně jako rada dalších designových doplňků do domácnosti. Nebojte se být kreativní a věnujte dostatek času na výběr vaší vitríny. Můžete doplnit vitríny o různé dekorace, LED světla, dekorační osvětlení či chladící zařízení.

Pokud máte zajímavý tip na vitríny na alkohol a nebo máte nějakou ověřenou, tak se s námi můžete podělit v komentářích. Vhodným způsobem, jak uskladnit víno je zaručeně vinotéka. Podívejte se na článek od webu vinomapa.cz, kde se dozvíte jak správně vybrat vinotéku.

NAŠE DOPORUČENÍ

Nejlevnější vitríny a vinotéky

Chcete-li při nákupu ušetřit, tak se podívejte na náš článek, ve kterém Vám doporučíme nejlevnější vitríny a vinotéky.

Na co si dát pozor při výběru vitríny na alkohol?


Vitríny na alkohol jsou účelově navrženy pro komerční a domácí účely. Jejich hlavním účelem je uchovávat alkohol tak, aby byl v optimálních podmínkách uchováván co nejdéle a odolával se všem časovým vlivům, které mu mohou uškodit. Kromě toho poskytují úžasnou vizuální atrakci a jsou tím skvělým místem pro prezentaci lahodných produktů a způsobů, jak se zapojit do pití. Při výběru vitríny na alkohol byste však měli rozhodně vzít v úvahu hlavní nejdůležitější faktory – velikost, materiál a estetika – a upřednostnit funkční a spolehlivý výrobek, který odpovídá vašim konkrétním požadavkům a požadavkům kvality.

Přihlášení k odebírání novinek emailem

Úspěšně jste se přihlásili k odběru newsletteru

Při pokusu o odeslání vašeho požadavku došlo k chybě. Prosím zkuste to znovu.

Zaškrnutím souhlasíte s podmínkami zasíláním emailům a podmínkami používání serveru Alkobazar.